Styczeń 11, 2019

Warsztaty SNA

Biznes Social Network Analysis ma przyjemność zaprosić Państwa na Warsztaty Eksperckie z zakresu Analizy Sieci Społecznych.

Szkolenie to dedykowane jest przede wszystkim osobom, które chciałyby nabyć wiedzę i umiejętności z zakresu sieci społecznych i SNA pozwalająca na praktyczne wykorzystanie ich w swoim środowisku pracy lub środowisku badawczym. Osobom zajmującym się Zarządzaniem Zasobami Ludzkimi, Managerom Zarządzającym Wiedzą, Managerom Zmiany, Konsultantom, Analitykom Biznesowym, osobom odpowiedzialnym za komunikację wewnętrzną, oraz za zewnętrzny i wewnętrzny wizerunek firmy, pracownikom firm marketingowych i domów mediowych, analitykom ilościowym, badaczom zjawisk społecznych oraz studentom chcącym zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Wszystkie osoby zajmujące się przemyślaną zmianą w organizacji powinny zdecydowanie przyjść.

TERMIN i MIEJSCE:

Warsztaty odbywają się w Warszawie ( na specjalną prośbę uczestników istnieje możliwość zorganizowania warsztatu w innym mieście) . Wkrótce informacje o najbliższym terminie warsztatów otwartych. Jeżeli są Państwo zainteresowani indywidualnymi terminami prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie : +48 660 541 369 lub mailowo : sna-biz@sna-biz.pl
KOSZT: 960 zł + VAT (23%)

FORMUŁA:

Małe grupy 4-5 osobowe, 2 dni intensywnego szkolenia oraz praca na własnych komputerach. Zapewniają frmułę, która gwarantuje nabycie praktycznych umiejętności i wiedzy pozwalającej na realizację własnych projektów naukowych lub biznesowych z zakresu analizy sieci społecznych.

Top